Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YANINDAN GELİP GEÇMEK

22.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rabii
Şimdiki sevgilimle çok tartisiyorduk ve bana talip olan birisi vardı bende mantiken düsunup talibimle sevgilm arasnda kaldım ve çok agladim ne yapmam gerekiyor diye dua edip uyudum rüyamda yeşil bir sal taktigimi yolda yürüdüğümu gördüm yürürken talibim yanımdan geçti üzerinde açık renk gri takım elbise vardı ve beni görmedi kendi kendime acaba beni gördümu dedimsonra kendimi bir evde buldum ve kocamn kurani kerim gördum dedmki bana bu kurani svgilimn amcasi öğretti diye şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz murat ettiğinizin peşindesiniz zaten. Talibinizle kader yolu üzerinde karşılaşmışsınız ama birlikte olmayacaksınız çünkü yanınızdan gelip geçmiş. Sevgilinizle birlikte olur musunuz bilemem çünkü rüyada o yok. Kendinizi bulduğunuz ev, zihniniz. İnanç ve arzularınız hayatınızı yönlendiriyor. Bana kalırsa her ikisi de hayatınızda kalıcı değiller. Sizi onlardan daha mutlu edecek bir gelecek bekliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA