Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YANAN OCAK GÖRMEK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ESSİN
Merhaba bu gece rüyamda bir komşumun gelini ve iki küçük kızları ile birlikte eskiden yaşadığımız evin eskimiş pislenmiş mutfağındayım. Ocağın üstünde tencerede peynirli maydanozlu makarna var ve ocağın altı yanık. Şaşırıyorum ve bu ocağı niye kapatmamışlar diyorum. Bunca zamandır nasıl yanmış ya ev yansaydı diyorum. Ocağın tüpünü dedantörden çekerek kapatıyorum. Bu sıralarda yanan ocak görüyorum. Ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim çok teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ocak ailedeki sıcaklığı ve ilişkilerdeki düzelmeyi temsil eder. O mahallede oturanlarlardan ya da o evde yaşadığınız sırada gelişen olaylardan dolayı kırgın olduğunuz bazı insanlarla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Bu durum ailevi konularda güzel gelişmelere sebep olacak. Kötü bir rüya değil. Eski sevgilerin yeniden canlanmasını anlatıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA