Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YALPALAMAK

27.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Selamlar, Bayan arkadaşımla odamın penceresinden baktığımızda servis arkadaşımız adamı kolunda destek olma amaçlı 2 kızla iş yeri yokuşunda yürürken görüyoruz. Sarhoş gibi yalpalıyor ve çevrenin farkında değil. Onun üzüntüsünü aynen hissedip, emekli olmuş ta uğurlayanı yok diyerek arkasından koşuyoruz kadınla. Ayakkabı giymeye fırsatım olmamış evdeymiş im gibi çorabım la fırlamışım. Biz yetişemeden o bina dışına değil, servise bağlı başka binamızın kavisine dönüyorlar ki uyanıyorum. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onu zorlayacak gelişmeler var sanırım. İşiyle ilgili olabilir ama belki de özel yaşamı nedeniyle iş yerinde sorunlar çıkacaktır, bilemem. Her durumda yaptığı akılsızlığa yanıyor. Şimdi iş işten geçmiş. Kadınlar belki ilişkisi olan insanları temsil ediyordur. Yani özel yaşamında eşinden başka kişilerle birlikte oluyor olabilir. Ancak ne olursa olsun bu rüya iş yeri sorunu, kadroda değişim, eksi yönde kariyer ya da şirket içi rotasyon gibi şeyleri temsil ediyor. Durumu acınacak halde olabilir. Ben emekli olacağını sanmıyorum. En azından başına bir şeyler gelmeden ayrılmayacak oradan. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA