Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YALAN SÖYLEMEK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Filiz
Rüyamda, yıllar önce ölen abimin eşini,yengemi görūyorum yengem,çok şık giyinmiş ve makyaj yapmıştı dudakları boyalıydı Bordo kasketi vardı başında, normalde yengem makyaj yapmıyor ve kasket takmıyor, merdivenlerde elinde küçük piknik tüpüyle çıkıyordu bende arkasından gittim bana karşı iyiydi, tùpü yaktı denedi daha sonra tanımadığım bir yere gidiyoruz orada oyuncak bir bebek almak istiyoruz ama normal insanlara vermiyorlarmış, yalan söyledim bize bebeği verdiler çıktıktan sonra yengem dediki benim annem, için annen olsaydı o, bebeği alamazdık ortalığı karıştırırdı dedi iyiki ,sen geldin dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yengeniz sizin ya da kendi kariyeri için tehlikeli girişimlerde bulunabilir. Aslında o kendini olduğundan farklı gösteren biri ya da bir amaç için bunu yapacak. Ve siz de ona uyacaksınız. Kalıcı olmayan sonuçlar için yalan söylemek, insanları aldatmak ruhunuza ağır gelebilir. Rüya diyor ki; elde edebilecekleriniz geçici şeyler, kendinizi kandırmayın, sonra pişman olursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA