Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YAĞMUR YAĞMASI

14.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyduy
Mrhb, rüyamda ailecek arabadayiz , yağmur başlıyor ve arabayi durdurup iniyoruz.yıllar önce ölen babaannem kaldırımda tekerlekli bir kızakta oturmuş gidiyor 8 yaşında kızımda peşinden semsiyeyle koşarken su birikintisine düştü hareketsiz yüzüyordu çok korktum ve bagirirken uyandım. Birde bir arkadaşımı sakallari beyazlamis ve eşimin tisortunu giymiş gördüm. Şaşırdım. önümde durdu ve cenemi oksadi şefkatle. tşkler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yağmur yağması.. Bir kararınızdan vazgeçmek zorunda kalacaksınız çünkü şartlar sizi mecbur edecek. Kızınızı korumaya almışsınız, geleceği garantide. Ancak bazı geçici sıkıntılar yaşanabilir. Yalnız çocuklar bazen sadece haberleri temsil ederler. Rüya bu taraftan bakınca sıkıntılı birinin haberlerini de simgeliyor olabilir. Eşinizin arkadaşı, sanki eşinizmiş, ailenizden birisiymiş gibi size destek olacak, o olgun bir insan; deneyimlerinden ve telkinlerinden faydalanacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA