Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

14.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Brc
Rüyamda birden çatışma oluyordu hepsi tanıdığım insanlar aslında ben suçsuz yere vuruluyordum beni suçlu sanıyordu vuran polis. Karnımdan kurşun yiyordum ama hiç kan akmıyordu. Sonra kalkabiliyordum yerimden. Tartışma çıkıyordu başka bi yerde hoşlandığım bi çocuk oluyordu bi kızı bicaklamak üzereydi yapmaması için ikna etmeye çalışıyordum ben seni sevmiyorum git diye bağırıp kızı bicakliyordu kız ölüyordu. Ben bulunduğum yerden kalkabiliyordum ambulans çağırdım ambulansın içine gittim tedavi etm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kaos içinde yaşıyorsunuz. Sosyal ya da ailevi çevrede rahatsızlıklar, kavgalar, ayrılıklar gelişiyor. Hepsinin ardında yüreğinizde bir barış isteği var ama şartlarınız sizi aynı keşmekeşin içine çekip duruyor. Üstelik hiç karışmadığınız olaylarda zarar gören taraf oluyorsunuz. Yakın çevrenizde şiddetli bir ayrılık yaşanabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA