Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asi
Rüyamda ilk gün oğlumla dağ gibi bir yerde soğuk su içiyorduk suyu içtikçe rahatladik bir tane küçük esmer kız çocuğu bizi izliyordu. Diğer rüyam denizin üstünde dar plastikten yapılmış mavi köprüden geçerken düştüm denizin ortasına yüzdüm deniz mavi ciktim denizden. bir kaç erkek beni birşeylere zorluyordu onlardan kaçtım polisi aradım. Sonra kırmızi rujun üzerine mor ruj sürdüm. beni yakaladılar. Silahla vurdu beni basimdan mermiler havada uçuyordu. Bu defa sarisun kız çocuğu vardı yanimda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Oğlunuzla birlikte paraya ya da çok ihtiyaç duyduğunuz başka bir şeye kavuşacaksınız. Bu durum sizin için hayati önem taşıyor olabilir. Diğer rüyanız çocukluğunuzla ilgili olabilir. Bir yaşam değişimi sizi kaderin ellerine bırakmış. Zor zamanlar yaşamış olmalısınız. Erkeklerden baskı görmüşsünüz ve güvendiğiniz insanlar size destek olmamış. Yalan söylemek zorunda kalmışsınız hatta. Vurulmanız da ağır olaylar nedeniyle yaşamınızın bambaşka yönlere gittiğini haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA