Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VURULMAK

26.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ladybirdünüz
Ogretmenime olan aşkımı söylüyordum , ardından öğretmen sınıfa girerek ona rüşvet verdiğimi iddia etti , onunla aşk yaşamam için para verdiğimi söyledi . cüzdan da elindeydi , fakat ben cüzdanı orada unutmuştum. Rüşvet vermemistim. Sınıfta herkes nefretle baktı , bende sınıftan üzgün bir şekilde çıktım. Yolda giderken 2 kişi silahla ateş ettiler , o sırada öğretmenim yanıma geldi . bi elimde kan vardı. Öğretmen bana sarıldı , arabaya binerek gitti..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı sözler vererek onu yakınınızda tutmaya çalışıyorsunuz ya da belki ders seçimlerinizi, bezer şeyleri sadece ona yakın olma gayesi ile tercih ediyorsunuz. Ama bunun anlaşılmasından da son derece endişe ediyorsunuz. Bir haber alacaksınız, bu konuyla ilgili ve sizi yaralayacak ne yazık ki. Sanırım öğretmeniniz bir karar vermiş, okuldan ya da çevrenizden ayrılabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA