Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA VALİZ TOPLAMAK

14.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rumuzcuk
Merhaba yakın zamanda sevgilimden ayrıldım. acılı ve zor bir süreç geçiriyorum. dün gece de rüyamda onu gördüm. evlerindeydim ve ayrılmış halimizleydik. o valizini topluyordu amerikaya gideceğini söylüyordu. sonra bende yatağın ucunda oturmuş onu dinlerken ayrı olmamıza rağmen yanıma oturup hadi sende benimle gel birlikte gidelim dedi. ben çok şaşırmıştım. ve cevap veremeden uyandım. lütfen yorumlayın şimdiden çok teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Valiz toplamak.. O sizin hayatınızdan çekip gidiyor ama sadece sizin hayatınızdan, sizden değil. Aslında sizi istiyor ama sizin yaşamınızda, çevrenizde, ait olduğunuz yerde onu sıkan bir şeyler var. Elbette ki bu durumda bir arada olmanız imkansız. Gitmek isteyene yolu açın ve onu uğurlayın. Her giden, yeni gelene yer açar hayatınızda. Onu artık durduramazsınız zaten. Valizi toplaması, anılarını da alıp gideceğini gösteriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA