Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UZUN KANATLI KUŞ OLMAK

30.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Merhaba.. Rüyamda karanlık bir caddedeyim, yüksek binalar var etrafımda. Simsiyan uzun kanatlarım var ve uçuyorum o binaların üstüne. 'Korkuyorum bu rüyadan çıkmalıyım'diyorum. Sonra başka bir yerde ayna karşısında gördüm kendimi. Saçlarım sarı ve seyrelmiş, araları açılmış, saç diplerim yara, yüzüm soyulmuş, yanaklarımda bazı deriler incelmişti. Anlamı var mıdır? Çok tesekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız. Ara boyut hayallerin tezahür alanıdır. Ruhun, olmasını istediği şeyler anında gerçekleşir, girmek istediği forma kavuşur. Rüyanın bir öncesinde ara boyuta çıkışınızı görmüşsünüzdür ama genellikle bu aşama hatırlanmaz. Ruh, çok yetenekli bir enerjidir; uçabilir, gitmek istediği yerleri düşünerek andan kısa zamanda oraya varabilir. Siz bu durumda kendinizi güçlü bir kuş gibi hissetmiş olmalısınız. Diğer rüyanızda ise ruhunuzun bu bedende yıpranışını görmüşsünüz. Bu normaldir. Ruh, gerçek yeteneğini bildiğinde maddi bedende nasıl çürüdüğünü farkeder. Çünkü biz bu bedene hapis yaşıyoruz. Bir nevi cehennem bu dünyada yani. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA