Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÜZERİNE GELEN İNSANLAR GÖRMEK

03.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gece
Köy evinde tek başıma kalıyorum, gece sesler duyup odadan cıktığımda 2 kadın ortada geziniyor bende ne yaptıklarını izliyorum. Bir süre sonra ikisi üstüme gelmeye başlıyolar bir gariplik olduğunu anlıyorum yarım metre kala dua okumaya başlıyorum, bana dokunamadan arkalarını dönüp uzaklaşmaya başlıyolar, bende daha hızlı gitsinler diye dua okuyarak birinin arkasından gidiyorum. Sonrada uyandım. Uyandığımda ezan okunuyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uykunuz esnasında ara boyuta çıkmışsınız. Gördüğünüz ev o boyutun ev sahiplerinden birinin hayali. Siz o hayalin içine dalında sizi kovmaya kalkmış olmalılar. Ara boyut için daha ayrıntılı bilgi almak için arama bölümüne " yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Biz ara boyuta sık sık çıkarız ama bunun çok küçük bir kısmını hatırlarız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA