Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UZAY MEKİĞİNE BİNMEK

19.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sakura
Rüyamda uzay mekiğine biniyorum 4 kişilik bir ekibiz, bu ekipte Beyoncé var, tanışıp sarılıyoruz, sonra hareket ediyoruz, teker teker mekiğin parçaları ayrılıyor ve artık uzaya çıktığımızda ana parçada ben varim birtek ve yer çekimi yok, boslukta süzülüyorum, çok aydınlık bir ortam ilk başta gözlerimi bile açamıyorum, sonra kendimi özgür hissediyorum, geldiğimiz yola bakıyorum, ne kadar çok yol gitmişiz diyorum. Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her türlü aletle ya da aletsiz uçmak çok iyidir. Uçmak, veballerden, hastalık veya üzüntülerden kurtulmayı, özgürleşmeyi temsil eder. Adeta ruhun yıkanmasını temsil eder. Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Roket, bu durumun hızla ve siz farkına bile varmadan gelişeceğini haber veriyor. Biri size heves aşılayacak ve hayatınızdan çekilip gidecek.Beyonce, o kişiyi temsil ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA