Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA URANYUM BULMAK

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çağataybey
Rüyamda başımda siyah takım elbiseli resmi adamlar var, onlar bana yer gösteriyorlar, orayı kazıyorum kazdığım yer de bitlis ,elazığ ve bingöl çevresi olduğunu biliyorum, kazdığım yerlerde parlak yeşil renkte uranyum bulup korkuyorum,tekrar üstünü kapatıyorum, adamlara başka yerlerde kazı yapacağımı söylüyorum ve türkiyenin batı bölgelerine orkarak gidiyorum kazı yapmak için,adamlarda tamam diyorlar izin veriyorlar bana.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uranyum, değerli ve tehlikeli şeyleri temsil ediyor. Takım elbiseli adamlar, şirketi, devleti, iş ilişkilerini temsil eder. Böyle bir otoritenin baskısı nedeniyle yapacağınız mecburi araştırma sizi tehlikeli ama çok da değerli bazı bilgilere götürecek. Ancak bunları bilmeyi istemiyorsunuz, duymamış gibi yapacaksınız. İşinizi bilmiyorum. Bilseydim daha ayrıntılı bir yorum olurdu. Eğer bir devlet memuru iseniz batı bölgelerine tayin isteyebilirsiniz ve isteğiniz kabul edilebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA