Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÜNLÜ BİRİNİ GÖRMEK

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ada
Rüyamda evdeyim tırnaklarımı kesmişim koltuğun üzerinde.fatih terim benim evimi temizliyor,nerden çıktı diye şaşırıyorum.koltuğun üstündeki tırnakları süpürüyor o kadar çokki.sonra bir anda rüyada olduğumu hissettim ve bu rüya objelere dikkat etmeliyim dedim.fatih terim .samuray mı desem ne desem kıyafeti değişik. Başka bir adam daha var.onunda yakasında kocaman fil broşu var.o adam taşlı bir şey arıyor.güya hepimizde var ama taşlısı sadece fatih terimde.ilginçti,terimle alakam yok normalde de
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya sizinle de, gördüğünüz ünlü ile de ilgili olabilir. Sizinle ilgili ise, eski sıkıntılarınızı attığınız ve rahatladığınız sırada size yardımcı olacak popüler biri ile ilginç ve zevkli bir süreç yaşayacağınızı anlatıyordur. Eğer rüya Fatih Terim ile ilgili ise, bu rüya bazı sıkıntılar yaşadığının ama başka bir ülkede ya da başka bir camiada hayat bulmaya çalıştığının işaretidir. Başarı şansı çok yüksek olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA