Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UMURSAMAMAK

03.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gingo
Birkaç ay önce küstüğüm erkeği gördüm rüyamda.bir kız arkadaşımın medya hesabından gizlice bana ulaşmıştı.video koymuştu:söz veriyorum seviyeli bir ilişkimiz olacak ve öncelik okulun olacak diyordu.ona tamam demedim.kız arkadaşıma görüşecez senle dedim ama hoşuma da gitti.denizdeydim o da vardı ama umursamıyordum.dalgalarda eğlendim.denizin dibinde bir oğlan çocuğu,bir maymun gördüm bir de saat.beni görünce kaçtılar.parmağım acıyordu.yavru bir kedi geldi yarayı emdi acısı geçti ama izi kaldı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Umursamamak.. Bu erkeğe inanmıyorsunuz. Size ulaşsa onunla eğleneceksiniz ama geri dönmeye niyetiniz yok. Aslında onunla biraz eğlenmek istediğiniz de bir gerçek. Sizin kaderinizde o yok zaten; o, gelip geçici bir gönül oyunu. Şimdi kaderinizdeki başka bir şey için zaman gelmiş. Sizi güldürecek, neşelendirecek, gayri ciddi biri karşınıza çıkacak ve onunla önemli şeyler yaşayacaksınız. Bu yaşadıklarınızdan sonra bazı acılar çekebilirisiniz. Parmak, kardeştir ya da kardeş kadar yakınları temsil eder. Olayın sonunda böyle biri tarafından incitilebilirsiniz. İşin ilginç yanı, sizi nankör ve iki yüzlü insanlar avutacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA