Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇURTMAYA GÜLMEK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen CamAr
Odamın camından başkasının evinin çatısına bakıyordum. Bir kız renkli bir uçurtmanın üstüne binip komik hareketler yapıp beni güldürüyordu. Herkes bana kızıyordu ondan uzak dur ve gülme diyordu. O kadar çok gülmüştüm ki beni evden attılar. Yürüyerek para kazanmaya başladım. Önümden bir uçurtma geçti kendimi evde buldum o kız tekrar o uçurtmanın üstünde uçarak komik hareketler yapıyordu ben ise yine kahkaha atıyordum. kendimi okulda buldum elimde bir zarf vardı en sevdiğim öğretmenim gülümsüyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Geçici bir heyecan, geçici bir istek ya da aşkın peşinden gidip kendinizi komik duruma düşürebilir ya da insanların, ailenizin tepkisine neden olabilirsiniz. Otorite konumundaki insanlardan bir teklif alacaksınız. Bu teklifi değerlendirmeye ve hayatınıza bir düzen getirmeye çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA