Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hümeyra
Rüyamda kuzenlerim vardi bi yere gittik tekneye bincez dediler ama denizin bir ucu kapalı bi yerde biz ordan bincez tabi taşların arasında denizin bi ucu tek kişilik çok küçük kutu gibi bir tekne bir ben binebilirim üçümüz de ayrı ayrı bindik tabi sonra daracık yerden geniş yere açılmaya çalıştım ve bi anda geniş tarlaya geldim ve burdan hizlica ucarak geçmem gerekyodu çünkü teknedeydim bi anda havadayim ama uçmaya korkuyorum yılan çıkacak karşıma diye ve iki yılanın yanından hızlı gectim ucarak
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Zorlukları yenmiş, kaderinizdeki engelleri aşmayı başarmışsınız. Ve şimdi korkularınızı da yendiğiniz taktirde ruhunuz tün negatif etkilerden arınacak. Uçmak, iyileşmek, sevinmek, veballerden kurtulmak demektir. Uçabilen ruhlar huzura ermişler demektir. Güzel bir rüya görmüşsünüz, arınmanın işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA