Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇARAK ÖLEN YAKINLARIMIZ GİTMEK

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen altay türk
Rüyamda sabaha karşı gökyüzünde yıldızlara bakıyorum. sonra uçmaya başlıyorum. ölen bir yakınımı görüyorum. yükselmeye devam ediyorum ama ağaçların tepesine gelince daha fazla yükselemiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapıp, yükselmiş ve ara boyuta çıkmışsınız. Ara boyut ölülerin, bazı varlıkların ve zaman zaman da yaşayanların ruhlarının bulunduğu bir bölgedir. Uçarak buraya ulaşmanız astral seyahatin göstergesi. Astral seyahat esnasında maddi bedenden kurtulduğu için ruh, kendini uçar vaziyette hisseder. Aslında uçmaktan çok düşüncenin tezahürü söz konusudur. Nereye gitmek istersek oraya gideriz, ne yapmak istersek kendimizi onu yaparken buluruz. Ancak şaşkınlıktan bunlara çok da anlam veremeyiz. Ara boyut hakkında yaptığım yorumları okumanızı tavsiye ederim. Arama bölümüne yeni ölen yazarak yorumlara ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA