Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAN İNSANLARA BAKMAK

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bursalı
Rüyamda ayakta durdukları şekilde göğe doğru yükselen çok sayıda insan görüyorum. Çok net değil ama sanırım çifter çifter yükselip uzaklaşıyorlardı. Çekik gözlü olduklarını sanıyorum. Rüzgarın etkisi geçince düşeceklerini düşünüp ben uçmak istemedim. O nedenle sırt üstü yere uzanıyordum. Yanımda kardeşlerim de vardı. Biz uçmadık. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta çıkmışsınız; kardeşiniz de muhtemelen sizin yanınızda, o da süptil bedeni ileymiş. Sevdiklerimizle çok sık, ara boyutta buluşuruz ama hatırlamayız. Gördüğünüz yükselen ruhlar ara boyutu terk eden ölüler. Onlar ölüler katına yükseliyorlar. Tek tip olmaları ise bireyselliklerini kaybettikleri anlamına geliyor. Onlar, hücreleri oldukları ana bedene dönüyorlar. Ara boyut hakkında yaptığım yorumları okursanız anlattıklarımı daha iyi anlayabilirsiniz. Arama bölümüne "yeni ölen " yazarak yorumlara ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA