Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAN BALON GÖRMEK

07.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nil
Merhabalar, Rüyamda memleketim İzmir'deyim. Fakt teleferiğin olması gereken yerde Eyfel Kulesi benzeri muhteşem bir yapı var. az sonra kafamı kaldırdığımda ise, ilk etapta bembeyaz ve çok büyük bir çadır zannettiğim şeyin sonradan devasa bir "taşıt olan uçan balon" olduğunu anlıyorum. Muhteşem bir şey. Altında ise çok keyifli kafeler var. Sadece insanlar biraz durgun. Olması gerektiği gibi eğlenmiyorlar hatta bir bekleyiş içinde gibiler. Rüyam hem sakinlik hem de tuhaf bir bekleyiş hissettiriyr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İzmir için ya da İzmir'le ilgili olarak sizin için bir hedefin, bir beklentinin gerçekleşme süreci gelişmeye başlamış. Dağ ve kule yüksek hedefleri ya da beklentileri temsil ediyor. Birileri yükseğe çıkacak olmalı. Belki de bu sizsiniz, bilemem. Ancak bekleyenler tedirginlik içindeler. Rüyadaki hisleriniz bekleyenin ruhunuz olduğunu düşündürdü bana. Bu durum her ne ise gerçekleşirse gerçekten çok yükseğe çıkacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA