Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇAK KULLANMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karmasik
Rüyamda sevgilimin evindeydik annesi falan vardı beni hamarat buluyordu evi falan supur diyordu bende supuruyordum daha sonra girgirliyordum sonra mavi gözlü sevmediğim bir kız vardı bu onlara kötülük yapacaktı ben onu suyun altından çıkarak etkisiz hale getiriyordum ve ben olmasam o kız size zarar verecek diyordum .sonra sevgilimle uçağa biniyoruz fakat yer bulamıyoruz rastgele oturuyoruz sonra iniyoruz bir başka ucaka binmek için uçağı ben kullanyrum pek kullanmsamda ucurcam diorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgilinizin evi ve hamaratlığınızın taktir edilmesi bilinçaltınızın ürünleri ve onu koruma içgüdünüz de. Özellikle de negatif enerjilere yani nazara karşı temkinlisiniz ve onu uyarıyorsunuz. Uçak kullanmanız ilginçtir. Uçak kullanan insanlar bir işin yönetimine geçerler. Siz yönetimde ve erkek arkadaşınız da sizin yanınızda çalışacak olabilir. Başka bir açıdan paranın değerlendirilmesi konusunda ona yol gösterebilir, önderlik edebelirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA