Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇAK KULLANMAK

27.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Serap
Son sinavindayim sonra noluyorsa iptal oluyor tam sinavi yazarken su aliyor heryeri sanki Sonra cok büyük bir gemiyi bekliormusuz cok ögrenci ona biniyoruz ama heryer su. Ona bindikten sonra gemi sanki ucak oluyor ama kullanan benim arza oluyor bende ucag kullaniorum en sonda en kritik anda suyun icinde oluyoruz kuzenlerim korku ile beni beklio acaba kurutulcakmyiim diye ucak sanki balinaya donusuyoruz cok büyük dalga birlikte kuzenlerimin oldugu yere firliyoruz ben durdurmaya calisiom ve bitio
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Okulunuzla ya da işinizle ilgili bazı sorunlar olacak. Tam yüzüp yüzüp kuyruğuna geldim dediğiniz bir anda gelişen olaylar sizi, sizin durumunuzdakilere öncülük etmeye zorlayabilir. Farkında olmadan maceralı bir sürecin kontrolüne sahip olacaksınız. Neyse ki zamanı iyi kullanacaksınız ve ayrıca ilahi destekler de alacaksınız. Sonuç güzel olacak. Ancak bu süreci çok uzun yıllar sonra bile heyecanla anabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA