Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA UÇAĞIN KALABALIK OLMASI

12.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Mrb ben kpss sınavına girecem pazar gunu.rüyamda bir havaalanındaydım kızımla bana uçak bileti alacakmışım ordaki görevliyle konuşuyorum bir uçak çok kalabalıkmış hayır diyorum diger uçaga binelim diyorum kızımla sadece tek benim binecegim uçak için bilet alırım diyorum..bileti görmedim ama görevliden alacakmışım.birde sınıftayım kompozisyon yazmamızı istiyor ögretmen yanımdaki kız yapmayınca bende yapmıyorum ama bakıyoruz herkes yazıp hocaya veriyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanırım sınav endişesi sizi sarmış. Şartların yetersiz olmasından, aksiliklerden ve diğer bazı şeylerden korkuyorsunuz ama daha önemlisi sınavın sonunda iş başvurularından, kazandığınız halde bir yere girememekten daha çok korkuyorsunuz. Bu rüya (diğerini de okudum) bilinçaltınızdaki bu duyguların yansıması. Her adımı kendi içinde değerlendirin. Bu sınavı kazanacağım diyerek kendinizi telkin edin, telkinler ruhun sakinleşmesini sağlar. Bu şekilde başarı şansınız yükselir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA