Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TRENİN ÜSTÜNDEN GEÇMESİ

27.09.2016

RÜYA YORUMLARI

KAHİN
Gönderen khrmnkdr
Rüyam biraz filmlerdeki gibi oldu : rüyamda üzerimden tren geçti ama ben rayların arasına uzandım, kendimi iyice sıkıştırdım kıpırdamadan bekledim. trenin koca tekerlerinin santimetrelerce yanımdan o hızla geçişini izledim. tren üzerimden geçti, sonra bişey olmadan çıktım ordan. ama rüyada öylesine korktum ki hemen ardından uyandım ve uyandığımda bile titriyordum.
Kahin’in Rüya Tabiri Rüyada trenin üstünden geçmesi.. Durduk yerde böyle bir rüya görmenizin imkanı yok. Ben bu rüyanın, daha önceki yaşamlarınızda ölüme yakın bir deneyimin hatırlanması olduğunu düşünüyorum. Belki de gerçekte trenin altında kalarak öldünüz ama şimdi kendinizi kurtulmuş gördünüz. Çünkü ölüm anında belki yana çekilsem kurtulurdum demişsinizdir. Yeterince derin uyku hallerinde, bilincin alt katmanlarına iner ve geçmiş yaşamın iz bırakan anılarını, ilave senaryolarla hatırlarız.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin yorumcu KAHİN sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA