Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TREN SÜRÜCÜSÜNÜN TAKİP ETMESİ

25.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen FLO
BİR TRENDEYİM YOLCU SADECE BEN VARIM SANKİ. TREN SÜRÜCÜSÜ BENİ GÖZÜNE KESTİRİYOR BENDE ONA GÖZ KIRPIYORUM AMA YALANCIKTAN. TRENDEN İNİYORUM SÜRÜCÜ BENİ TAKİP EDİYOR.YAZLIK BİR BÖLDEDE ÇOK GÜZEL BİR EVİMİZ VARMIŞ BEN ONU ARIYORUM AMA TREN SÜRÜCÜSÜ PEŞİMDE OLDUĞUNDAN O BÖLGEDE BİR KADININ EVİNİN BİR YERİNE SAKLANIYORUM KADININ OĞLU GELİYOR DURUMU SÖYLÜYORUM BEN 5 NUMARAYA GİDECEĞİM AMA BULAMADIM DİYORUM GENÇ ÇOCUK BENİ GÖRÜRMEYE ÇALIŞIYOR SÜRÜCÜ ORADA DA VAR.MUHİT TERTEMİZ VE YEŞİLLLİKER İÇİNDE''
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tren sürücüsünün takip etmesi.. Bir süreci idare eden insanlar trenlerin sürücüsü olurlar. Belki iş yerinizde, otorite konumunda birisidir bu kişi. Elbette fiziksel görünüm sadece bir sembol. Eğer böyle ise, siz bu iş yerinden ayrılacaksınız ama bu kişinin gözleri üzerinizde olacak. Belki biraz dinlenmeye ihtiyaç duyacaksınız. Yazlık ev, bu ihtiyacın simgesi. Dinlenebilir misiniz bilmem ama destek alacaksınız en azından o belli. Beş rakamı aşkı ve evliliği simgeler. Aradığınız şey evlilikle ilgili. Yazlık evle bir araya gelirse, evlenerek biraz iş hayatından uzaklaşma isteği olabilir. Ancak diğer erkek sizi takip ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA