Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TREN GÖRMEK

28.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüya
Rüyamda raydan çıkmış bir tren deprem oluyor gibi şiddetle sarsarak evimizin etrafında ordan oraya gidiyor elektrik patlamalarına sebebp oluyordu . bizim evimize çok yaklaşmışken ben onu farkettim elelkrikleri kesmek için birileri evimize geliyordu ailemden kimse sesimi duymuyordu ben o sarsıntının içinde koşarak merdivenlerden indim ve kapıyı açıp elektrikleri kesmelerini sağladım. treni öyle durdurduk ve birsürü insanın hayatını kurtarmış oldum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tren, kendini olayların akışına bırakmış insanların oluşturduğu zamanı ya da süreci temsil eder. Evinizin etrafında olaylar olacak. Gelişmeler sizi endişelendirecek ama aileniz sizin gibi düşünmeyecek. Elektriği kesmek süreci durdurmak anlamına geliyor, olaylara bir son verecek olan kişi sizsiniz ya da sizin yardımınız gerekiyor. Belki bir müdahale ile rayından çıkmak üzere olan ilişkileri kurtaracaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA