Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TOPRAK YIĞINI GÖRMEK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Su
Rüyamda eşimin ailesinin yazligindaydık.Apartman kapısının önündeki yeri süpürüyordum,ve çok fazla toprak birikti önümde,yığınla.Bir kanepe de vardı.Sonra kayinpederim geldi kapıda selamlastık gerçekte konuşmuyorum.Sonra toprak ve çok küçük bir yokuşa çıkarken yoldan aşağı doğru bi çiyanın yuvarlanarak gerigeri düştüğünü gördüm.Bana doğru indi ama ben uzak durdum,umursamadim..Ve saçımı boyattım kuafördeydim ama kendim boyadım,yanımda rahmetli ananem vardı.üşümüştü,ben üstünü örttüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yığının türüne göre bazen bir vefat haberini simgeleyebilir. Başka bir açıdan ailevi sorunlardan arınmayı ve bundan dolayı da aile kaynaklarından faydalanmayı temsil eder. gelişmeler her ne ise bir düşmanı ayaklarınızın önüne serecek. Hayatınız olumu yönde değişecek, yalnızlık çeken birine de yardım edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA