Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TOP İLE ATEŞ ETMEK

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif
Rüyamda tanımadığım biri ile bitki yetiştiriyordum ben armuta benzettim fakat bitkinin adının aida olduğunu söyledi daha sonra çamur bir alana atılmış bir sürü koparılmış papatya gördüm bunlardan çay yapabilirdik diye düşündüm daha sonra iki tane aldım döndüğümde tanımadığım bayanla bana doğru namlusu çevrilmiş savaş topu gördüm bize nişan alıp ateş ettiler tam o sırada biz bir binaya girerek kurtulduk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Armuda benzeyen ve Aida isimli bitki bir hastalığa davet çıkarttığınızın habercisi olabilir, çok dikkat edin. Sağlıksız bir şeyle mi uğraşıyorsunuz ya da kendi sağlığınızı hiçe sayacak şeyler mi yapıyorsunuz? Papatya da aynı şekilde hastalık habercisidir. Topla ateş edilmesi, ani ve çok etki yaratacak haberlerdir. Neyse ki kurtulmuşsunuz. Bu rüya sağlık sorunu ile ilgili bir haber alacağınızı ama neyse ki durumun kötü olmayacağını haber veriyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA