Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TOHUM EKMEK

16.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kumralkedi78
Rüyamda papatya tohumu almak dükkana giriyorum. Tohumlar baska ciceklerle karisik tohummus.Keçi pislikleri gibi içim kalkıyor zor alıyorum elime.Daha sonra ekmek için tarlalarında olduğu bir alana gidiyorum.Küçük bir bölümünde ekinlerde çıkmış.Dağdami tam olarak anlayamadığım bir yer.Bir sürü insan var.Onlarda aynı amaçla gelmiş ama tarlalarda kediler doluydu. Herkes kedileri besliyordu.Kedileri çok severim.Kediler belkide bilinç alti dır. Yorumlamaniza faydası olabilir.Simdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tohum ekmek.. Pek sevimsiz başlayan bir yatırım, bir süreç, yakında hayatınızı zenginleştirmeye ve güzelleştirmeye başlayacak. Mesela; okudunuz ama öğrenim süreciniz iyi geçmedi. Ancak şimdi okuduklarınızı değerlendirmek için fırsat bulacak ve geleceğinizi, hayatınızı edeceksiniz. Kalabalık bir yerde çalışmaya başlayabilir, seveceğiniz insanlarla dolu ortamlara girebilirsiniz. Bundan sonrası sizin için zevkli ve mutlu bir hayat. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA