Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TİTREMEK

30.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zebe
Yaklaşık bir ay önce rüyamda bi bataklığın üzerindeki kayalıklardan atlayarak geçiyoduk yanımda annem ve tanıdığım iki kişi vardı.sonra benim bastığım yer çöküyo ve bende bataklığa düşüyorum.her yer karanlıktı sonra içimden allahım nolur bir mücize olsun diye dua ettim sonrasında ise uyandım.dün gece de farklı bi rüya gördüm annele otururken aniden dondum sanki titremeye başladım annem bana soruyo noldu diye bende sanırım epilepsi nöbeti geçiyorum dedim hiç hareket edemiyorum sonra da uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk rüyanız önemli kişilere güvenerek zorlukların üzerine gitmemeniz tavsiyesinde bulunuyor. Alışkın olmadığınız konular sizi çok büyük sıkıntılara sokabilir. Girişim ve değişim için uygun zaman değil, harekete geçmek yerine yerinizi korumaya çalışın. Nöbet geçirip titremeniz ruhunuzdaki sarsıntının yansımasıdır. Ruhunuz bir darboğaza hazırlanıyor ya da bir korkusu ile yüzleşiyor. Bu noktadan sonra müdahale mümkün değil. Şimdi bekleyin ve hayatın size sunacağı dersleri öğrenme gayreti içinde olun. Çünkü dersleri anlamazsanız yeniden sınanırsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA