Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TIRI DEVİRMEK

04.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eylül saglam
Unw oldugu sehre gıdicktim saat yaklasınca abımın tırı olurmus ve onla otogara gıdıcektık fakat oyle bi fırtına cıktıkı tır bile devrıldı ama bızı savurmadı sadece olanları ızleybildim bi yandan saate bakıp saat ıyıce yaklastı dıye kızıyordum abım tırı kaldırdı bındık fakat gene gidemedik taksi için asagı mahalleye indik sonra dervıs gıbı bı adam vardı orada bebek mezarının basına oturmus hatta sarılıyordu sna taksi bulcam desede bulmadı mezarın yeri degıstı ve bana sabırla 3 kez birseyler dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Abiniz bir şirketin yönetimini bozabilir, şirket zora düşebilir ya da bir hata nedeniyle para kaybı yaşanabilir. Bu durum size de yansıyacak ne yazık ki. Bir vekil ile problemi çözmeye kalkabilirsiniz. Örneğin bir mali müşavirden ya da avukattan destek almak isteyebilirsiniz. Ama bu yöntemden de bir şey çıkmaz. Biraz sabır lazım, size bunu bildirmişler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA