Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TİLKİ POSTU GÖRMEK

07.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yardıma ihtiyacı var.
Merhabalar.ruyamda köyümüzdeymisiz yesik fındıklıkta gündüz vakti açık havada babam ben varız bati tarafina dogru arsanin 9 tane tilki kürkü gördüm birileri oldurmus güya ama cok temiz sanki tabaklanmis. kurkler tuvalet gibi tuvalet kapisi gibi birşeyin arkasinda bir anda güya bizim siyahi renkleri olan guzel bir kopegimiz varmis bu kapıdan bir geçti, tüyleri dökük durumda geldi.kopekler tilkiler kavga ederken fakülteden arkadasimla kendimizi korumak icin tuvalete girdik.bir evde bulduk kendimizi mustakil cok guzel baba kiz yasiyorlarmis bende hemen lutfen bizi yanlis anlamayin diyor kendimizi tanitiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Köyünüzle ya da memleketinizle ilgili bazı haberler ve para ile ilgli güzel gelişmeler var. Bunlar sizin ailenizle ilgili. Bu durum sizi ne kadar ilgilendirse de ayrı bir hayatınız var sizin; kaygılarınızla, hayatınızla, eğitiminizle ilgili şeyler bunlar. Ayrıca bir dostunuzun, sizin ve ailenizin maddi şansı yüzünden sıkıntıya düşmesine de çok üzüleceksiniz. Bu nedenle de sevinmeniz gereken bu durumun keyfini çıkartamayacaksınız diyebilirim. Birlikte saklandığınız arkadaşınızla konuşuyorsunuz, birbirinizin sırrını biliyorsunu ama kimsenin bilmesini istemiyorsunuz. Sorunlarınızın baba ile ilgili olabileceğini düşündüm. Ya da en azından sevgi yoksunluğu ile ilgili sorunlarınız var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA