Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TESELLİ EDİLMEK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fadime bulut
Selamlar rüyamda sevgilimden ayrildiğim için ve onun yaptıklarından dolayı yatağımda oturmuş ağlıyordum ve tanımadığım bi erkek beni teselli ediyordu ve bana bir daha seni üzmelerine asla izin vermiycem falan diyordu güzel sözler söylüyordu kendimi ona çok yakin hissettim ve sarildim gördüğüm kişi sarışın uzun boylu yakaşıklı biriydi dalgalı saçları vardı ve kıyafetlerinden çantasından sporcu olduğu anlaşılıyordu rüyami yorumlarsaniz çok mutlu olurum iyi günler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada teselli edilmek, ruhsal rehberlerimiz.. Her birimizin, ruhsal boyutta, bizimle beraber olan bir ruhsal rehberi var. Aslında birden çok ama özellikle bir iki tanesi bizi korur ve kollar. Bunlar ya üst boyut ruhlarıdır ya da ruh ailemizin üyeleridir. Sizi teselli eden de bu ruhsal rehberlerden biri olmalı. Bize genellikle, bizim onları kabul edebileceğimiz bir surette görünürler. Aslında bedenleri yoktur. Ruhunuzdaki acı, üst boyutlardaki yakınlarınızı rahatsız etmiş olmalı, üzerinizdeki negatif enerjiyi almaya ve sizi rahatlatmaya çalışmışlar. Eminim bugün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA