Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TESBİH GÖRMEK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Erdem
Kahin mrb rüyamda cuma namazını kılmak için büyük bir cemaatle caminin için deyim.Tesbihler kendiliğinden sürünerek iki veya üç kişiye gidiyor.Bende şaşırıyorum.Birine tesbihlerin çağırdığım zama eilme geldiğini gösteriyorum ve elime alıyorum tesbihi .Abdestimi bozacak gibi olurken şüphe duyup tekrar Abdest alıyorum.Aldığım lavabo çıkıyor.Yerine takmaya çalışıyorum.Bırakıp gitmek istiyorum ama insanlar neder diye bırakmıyorum yerleştirip gitmek istiyorum.Bu sürede cuma namazını kaçırıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sabırlı olmanız gerekiyor ama inancınızı da kaybetmeden. Hem beklemeyi hem de inanmayı sürdürmelisiniz. İsteklerinize ancak böyle kavuşabilirsiniz. Zor günler geride kalacak. Şu anda biraz aklınız karışık ve işlerin ters gitmesinden endişelisiniz. Rüyanız herşey düzelecek diyor, sakin olun yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA