Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TEPEYE TIRMANAMAMAK

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyagezer
Benim eşim rütbeli asker geçen gece rüyamda bir otobüs kazasından kurtulup yüksek Bi tepeden çıkmaya çalışıyorum ancak toprak kumlu olduğundan geri düşüyorum daha sonra Bi ağaç kökü bulup çıkıyorum Çıktığım yerde beni köpekler kovalıyor eşimin şehit olduğu haberini alıyorum hastaneye gidiyorum 3 gün olmuş şehit olalı haberim yokmuş tv de alt yazı aynen şöyle geçiyor 9ar 9ar grup şeklinde gittikleri çatışmada şehit düştüler ağlayarak uyandım nedir manası ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zor zamanlar geçirmişsiniz. Aile bağları size güç vermiş olmalı. Artık aşmışsınız zorlukları ama bu kez de birilerinin adamlarından, düşmanların dostlarından çekiniyorsunuz. Eşinizin şehit olması sadece ağlamak için gördüğünüz bir senaryo. Çok zor zamanların sonrasında ruhun üzerinde biriken negatif enerjiyi bazen, bilinçaltının yazdığı senaryoları rüyamızda görüp, ağlayarak atabiliriz. Merak etmeyin, eşinize bir şey olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA