Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TEKNEYE BİNMEK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen neo
Merhaba,Rüyamda bilmediğim yabancı bir ülkedeydim. Yeni yerleşmişim ve benden başka Türk arkadaşlar da vardı. Benim evim de bir giriş ve bir çıkış vardı. Bazılarını kapıda karşılıyor, bazıları gelince arka kapıdan çıkıyordum. Sonra arka kapıdan çıkıp bir tekneye binip başka bir binaya gittim. Orada bir köpek benim pasaportumu alıp kaçtı ve bir kedi de peşiden gitti. 4 katlı binanın çatısında kavga ederken düşüp öldüler ve pasaportumun da yarısını bulabildim. Tekneye tekrar binip uzaklaştım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yabancı kaynaklı bir şirkette işe başlayabilir ya da size yabancı bir sektöre geçiş yapabilirsiniz. Bu rüya macera sayılabilecek bir yaşam değişikliğini temsil ediyor. Ancak çok dikkat edin, bir dostunuzun hatası ya da bir düşmanınızın yardımcılarının müdahaleleri yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Sizin bilgilerinizi kullanmak ya da tecrübenizden yararlanmak isterken kendileri zor duruma düşecekler ama sizi de zarara uğratacaklar. Eski yaşamınıza kayıplarla birlikte geri dönmek zorunda kalabilirsiniz. Bu rüya bir yaşam değişikliği için uyarı taşıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA