Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TATLI YEMEK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esmermeleek
Küs olduğum arkadaşlarla beraberdim.Onlar ayrı bir masaya otururken ben ayrı bir masaya oturdum.Onların tatlı siparişi gelirken benimki gelmedi.Sonra karşıma yabancı bi erkek oturdu.Onun tatlisi benim tatlımdan daha inceydi.Siparişi ödedi ben de yedim diye.Bende başka para verdim adama ondan almayın diye.Adam geri bana bi suru bozuk para verdi ve aşağı çalıştığı yerden 7 lira daha getirecegini söyledi.Doğum yapmış 3 tane bebeğin mavi paralarını gösterdi ve bunlarla çalışıyorum dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Küs olduğunuz arkadaşınız mutlu; onu dışarıdan gözlemliyorsunuz ama kendinizi onun kadar şanslı görmüyorsunuz. Ancak şimdi karşınıza biri çıkıyor. O sizden daha mutsuz biri ama birlikte bunu aşabilirsiniz. Üstelik bu kişi mutluluk için bedel ödemeye hazır. Onunla ilgili dedikodulara kulak asmayın. Son cümleyi kim söyledi ve bebekler doğum mu yapmış anlayamadım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA