Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TATLI VERMEK

02.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mc90
Bir yarışmaya katılıyorum boş bir dükkan içinde bir adam ve havaya iplerle asılmış kağıt paralar var adamın önüne biraz para atıyorum bir ses bu renk ölümüne sebep olduğu için onu sevmiyor diyor yarışmayı sevdiğim kişinin eski sevgilisi sunuyor yarışmayı kazanıyorum 3 tane üçündende üçer üçer beyaz eşya ve bir tabak tatlı kazanıyorum eski sevgilisi tabağı bana veriyor kızın parfümünün kokusu burnuma geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlahi bir mesaj var sevdiğinizle ilgili. Önceki yaşamında ölümüne neden olan bir renk ve bir ses onu tedirgin ediyor olmalı. Siz ilahi güçler önünde onunla mutlu olacağınıza dair sözler verince sizi uyarmışlar. Bu erkeği elde edecek ve onunla mutlu olacaksınız. Eğer eski sevgilisi onu bırakmasaymış asla onunla bir geleceğiniz olmazmış. Ama adeta onu size hediye etmiş. Güzel bir durum bu. Mutluluğunuz o kızın tercihleri nedeniyle gelişecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA