Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TATLI İKRAM ETMEK

21.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cannur
Size gelmisiz birkac kisi beyaz plastik kablarin icinde sadece 2 tane sigacak kab cok lezzetli tatli ikram ediyosun ben 1 tanesini yiyebiliyorum sonra merdivenlerden bir imalathane gibi bir yere gidiyoruz size aitmis kocaman saclarda su boregi pisiyordu cok guzel ama istemeye utaniyorum piserken buyuk bir parca yere dusmus alsam diyom sonra tekrar tek basima imalathaneye gidiyom sahipleri geliyo sari bir kopekle beni buluyo izinsiz geldigimi ama birsey almadim diyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tatlı ikram etmek.. Siz, dediğiniz kimdir? Ben miyim? Size kim tatlı ikram ediyorsa, ondan ya da onun sembolize ettiği insanlardan, kurumlardan, çok güzel haberler alacaksınız ve mutlu olacaksınız. Bu haberler para ile ya da hayatın maddi yönü ile alakalı olabilir. Mesela iş arıyorsanız, işe dair haberler alabilirsiniz. Bir dostunuz size destek olacak ve baştakilerden habersiz, sizi bazı şeylerden faydalandıracak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA