Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TANIMADIĞIMIZ BİRİ İLE KONUŞMAK

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hindistanda olmak
Selamlar, rüyamda biri benden için seninle yüzdük senden benim arkamdan geldin gibisine dedi o anda denizde olduğumu ve gece olduğunu gördüm zoru başarmışım gibi birde köprüden de geçtik dedi o kişi erkekti ama yüzünü bilmiyorum evliyim zaten, birde Hindistan da gördüm kendimi inekler geldiğini görünce oradan uzaklaştım daha sonra inekler geçti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizler bu maddi dünyaya bir kez bedenlenmiyoruz. Her ölüm, öte aleme bir doğumdur. Ve ruh, yeni deneyimler için tekrar bir beden seçer ve dünyaya gelir. Dünyaya gelirken geçmiş yaşamlarımızı unuturuz. Ancak bazen uyku esnasında ara boyuta ruhsal bir yolculuk yapar ve ruh ailemizden birileri ile karşılaşırız. Ruh ailemiz her dünya yaşamında çeşitli rollerle bizim hayatımıza eşlik ederler. Belli ki siz de yeni vefat eden, ruh ailenizden bir ruh ile konuşmuşsunuz. Geçmiş yaşamlarınızın birinde birlikte olduğunuzu anlatmış size. Başka ülkeye gitmeniz de ruhsal seyahatinizin bir başka boyutu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA