Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TAKİP EDİLMEK

15.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leman
Merheba ablacım rüyamda şapkali bi adama adres soruyorum tarif ediyor sora peşimden geıdiğini hiss ediyorum cebimde para var ve sanki paramın peşindeymiş gibi,daha sora 3 erkek geliyor onlardan yardim istiyorum içlerinden bir tanesi şapkalıyı korkutup tehdit ediyor şapkali korkup kaçıyor daha sora o erkek el ele veriyoruz iki eliyle ellerimden tutuyor ve birlikte yürüyoruz aslında istemiyorum onunla yürümek aramızda bir soğukluk var sanki ama mecbur yürüyorum sanki daha sora yolda 1 yıldır küs olduğum kiz arkadaşımı görüyor bizi ve kıskançlıkla dönüp arkamızdan bakıyorl
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Etrafınızda olduğu gibi görünmeyen insanlar var ve iyi niyetinizi kullanabilirler.kendinizi bazı konularda bazı kişilere mecbur hissediyorsunuz. Bu aileden biri de olabilir sosyal hayatınızdaki başka birileri de. Kendinize güvenin ve kararlarınızı uygulamak konusunda biraz daha cesarete ihtiyacınız var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA