Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAÇ ÇAKRAYA ELEKTRİK AKIMI VERİLMESİ

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tyler durden
Dün gece rüya mı gördüm yaşadım mı bilmiyorum tanrı ya dua etmeye kalkiyodum ellerimi açtım beynine bir akım gibi birşey girdi çok şiddetlidir beyninde fırtına varmış gibi hissettim bir sure sonra ellerimi kaldırmayı bıraktım bu sırada yatagimdayim uyuyorum sanırım sonra odaklandigimda bile bi şey beyninde dalgalaniyor acı hissetmesini ama çok değişik bir tecrubeydi beyninin tümünü hissedebiliyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya içindesiniz aslında ama fiziksel bedeninize yapılan bir müdahaleye tanık olmuşsunuz. Beyin, taç çakrasında bulunur. Evrenin enerjilerini direk olarak aldığımız enerji kanalıdır. Bu çakra, enerjiyi maddeye, maddeyi enerjiye çevirme gücü taşır. Yani bu çakra açıldığında, hayallerimizi, dualarımızı ve isteklerimizi kendimize çekeriz. Arzuları gerçekleştirme gücü bu çakra ile ilişkilidir. Aldığınız elektrik akımı aslında kuvvetli ve delici bir enerji akımıdır. Ruhsal varlıklar sizin taç çakranızı açmışlar. Dualarınızı gerçekleştirme yolunuz açılmış böylece. Bundan sonra istediklerinize çok dikkat edin çünkü gerçekleşecektir. Gerçekleştiklerinde üzülmek istemiyorsanız ne istediğinize dikkat etmeniz lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA