Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TABUT GÖRMEK

12.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mucize
Üzeri yeşil örtülü tabut görüyorum baş kısmına kırmızı eşarp konmuş ben mavi eşarp koymak istiyorum serdirmiyorlar cenazenin yanında yeşil parmaklıklı türbe var etraında oturan erkek çocuklar var ağlıyorum sonra cenazeyi alkışlıyoruz sonra kuzenimle ev bakıyoruz iki tane site var biz yeni binaların olduğu siteyi beğeniyoruz oturduğum evden taşınmak istemiyorum paraya ihtiyacım varmış yüksekte oturan bir şahıs piyangomu istiyorsun düşüneyim diyor yüksek bir yerden benle konuşuyordu güçlü bir kişi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kadının vefatını duyacaksınız ama bu kişi size çok yakın biri değil. Belki sizin geleceğiniz için önem taşıyordu ya da gelecekte onunla birlikte bazı şeyler yapmayı düşünüyordunuz. Yüksekteki kişi, ilahi rehberlerinizden birinin sıfata bürünmüş halidir. Paraya ihtiyacınız var sanırım ve bunun gelmesini de mucize olarak görüyorsunuz. Ama size bu konuyu düşüneceklerini söylemişler. Belki de yakında beklenmedik bir para geçecek elinize. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA