Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SUYA DÜŞMEK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hlrhn
Dün gece niyetlendim,gönlümüze ve kesemize göre kiralık bir ev bulabilecek miyiz diye sabaha karşı bir göl gibi bir yer var ama su bulanık gölün üstünde Demir’den oturma yerleri yapmışlar yüksek orada oturuyoruz su koca dalga olmaya başlıyor ve devleşiyor küçük bir kız coxugu var ben o düşecek derken dalgalar geliyor ve oturulan Demiri deviriyor ve annem derin dalgalı ve bulanık suya düşüyor ve babama çabuk atla annem yüzmeyi bilmiyor diyorum annem Sudan cıplak çıkıyor Kyafetleri üstünden çıkmış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın ev niyetinizle ilgili olduğunu sanmıyorum ama rüya haberci. Sağlama aldığınız bazı şeylere, hayattaki güvencelerinize rağmen ani bir durum annenizi sıkıntıya düşürebilir. Bir sağlık sorunu yaşanabilir mesela. Bulanık su zaten sorundur ve içine düşen kişi bir dert yaşar. Neyse ki elbisesiz çıkmış dışarı. Sonuçta kötü durumdan çıkacağını, kurtulacağını gösteriyor bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA