Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ŞURUP İÇMEK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Merhabalar. Rüyamda yanımda tanımadığım bir kadın vardı. Normalde sürekli karın ağrısı yaşadığım için, o kadın bana bir şurup içirdi. İçtiğim şeyin ne olduğunu sordum. Şurup şişesinin içinde sıvı bir karışım, kurutulmuş kobra yılanı ve akrep olduğunu söyledi. Hatta az önce kurumuş yılanı yediğimi, akrebi de yemem gerektiğini söyledi. İğrendim ama cesaretimi toplayıp onu da yedim. Karnıma herhangi bir faydası olmadı, boşuna içtim diyordum. Anlamı nedir acaba..Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten de uyku esnasında karnınız çok ağrımış ve bilinçaltınız normal ilaçlardan bulamadığınız şifayı sihirli sularla, iksirlerle bulmaya çalışmış. Ancak sizin fizyolojik bir rahatsızlığınız var. Evde yapılan şifalandırıcı şeyler size iyi gelmez. Rüyanız size bir doktora gitmenizi ve kapsamlı bir tetkikten geçmenizi söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA