Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ ÖLÜLERLE GEZMEK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur
Merhaba, birkaç gündür rüyamda ölmüş annemle yolcuklar yapıyorum yanımızda annemin çok yakın bayan arkadaşlarıda var hatta sevmediğim insanlar. Birde aynu rüyaların içinde sürekli üç harflileri görüyorum insan ve hayvan kılığında. Hissediyorum olduklarını ve bana zarar vermeye çalışıyorlar dua ediyorum ama kurtulamıyorum rüyalardan uyanıyorum ama kötü yerlerinde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanırım anneniz vefat edeli iki yıldan az olmuştur. Cinler, ruhlar, diğer varlıklar ve suretler ara boyuta özgü görünümler. Bizler uyku esnasında, bedenimizden kısmi olarak ayrılarak ara boyuta geçeriz. Buna astral seyahat de deniyor. Bir kez yaptığınızda, sıklıkla yapmaya devam edersiniz. Ara boyut, yeni ölenlerin hayal alanıdır. Gördükleriniz onların hayalleri. Bazı varlıklar da bu bölgede bulunurlar ama onlar cinler değil. Siz öyle algılamışsınız. Ara boyut hakkında yaptığım diğer yorumları, arama bölümüne "yeni ölen" yazarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA