Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ GÖRÜLEN RÜYALAR HAKKINDA

12.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sudenisakartal
Rüyam da beşik gordum icinde de olu bebek yatiyordu arkami donduyum dede simsiyah biri geliyor du ben kaçmaya calişincada o arkdamdan geliyordu bu ruyayi hergece goruyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Korku rüyaları bilinçaltınıza yerleşmiş korkularla ilgilidirler, haberci olmazlar. Bir nedenden bu anlattığınız rüyaya benzer bir durumdan korkmuş olmalısınız. Bilinçaltınız bunu atamıyor ve sürekli, onu yenmek için su yüzüne çıkartıyordur. Gündelik hayatta kendinizi korkutacak şeylerle ilgilenmeyin, böyle filmler izlemeyin ve hatta bu konularda konuşmayın. Bir süre yalnız yatmamaya çalışın. Bir de odanıza; bir bardağın 1/3'nü deniz tuzu, kalan kısmının yarısını su ve diğer yarısını üzüm sirkesi doldurup eriterek koyun. Bardak içinde hava kabarcıkları oluşursa odanızda negatif enerji var demektir. 24 saat bekleyip böyle olması durumunda suyu aynı şekilde yaparak yenileyin. Ta ki su da hava kabarcıkları oluşmayana kadar bunu yapın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA