Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emir cenker karagöz
Rüyamda araba ile gidiyorum. Sürücüyü tanımıyorum. Arabayı kullanırken birden sürücü hızlanmaya başladı ardından araba kotrolden çıktı. Adam bunu fark edince arabadan aşağı atladı bunun üzerine direksiyono geçtim. Ama hakim olamadım giderek ve kontrolsüz hızlanıyordu sonunda yakıtı bitti ama aşırı hızlı durmadı sadece yavaşladı o anda uyandım önemsiz 1 rüya gibi gözüküyor ama farklı zaman aralıklarıyla sürekli aynı şeyi görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli görülen, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Ancak sizinle ilgili bilgi verirler. Bir nedenle buna benzer bir olaydan etkilenmiş olabilirsiniz. Başka bir sebep ise önceki yaşamlarınızdan birine ait ölüm öncesi zamanın bir hatırası olabilir. Yeterince derin uyuduğumuzda bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımıza ait anılara ulaşabiliriz. Bunu bir de ağır hipnoz durumunda yapabiliyoruz. Geçmiş yaşamların ölüme yakın anlarını rüyalarımızda görüyoruz çünkü ölüm, ruhun travmasıdır. Belki de önceki yaşamınızda bu şekilde veda ettiniz maddi yaşam alemine. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA