Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYİ GÖRMEK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen papatya
Merhaba, ben rüyamda uzay boşluğunda olduğumu gördüm, bi çukurun içindeydim göğüsüme kadar. Etraf karanlık. Göz hizamda küçük yıldızlar var. Kılıç kuşanmış bi adam siyah at üzerinde bana doğru hızla geliyo bi türlü yetişemiyo. Yetişse beni öldürecekmiş gibi hissediyorum. Sonra uyandım. bu rüyayı yıllardır görüyorum, bazı geceler 6 defa gördüğümde oluyo. Rüyayı görüyorum uyanıp tekrar uyuyorum ve yine aynı rüya başlıyo.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya haberci değil ama aslında geçmiş yaşamlarınızdan birine ait haberler veriyor size. Sürekli görülen rüyalar ya bilinçaltının ürünleri olurlar ya da ruhun önceki anılarına aittirler. Elbette içeriğinde sizin kattığınız semboller var. Başka bir yaşamda bir çukurda sizin kafanızı keserek öldürmüş olabilirler. Ölüm anını görmüyorsunuz çünkü ruh o anda ölümü kabul etmiyor. Aslında ölümünüzü görseniz belki de rüyayı bir daha görmeyeceksiniz. Bu tür şiddetli ölümler ruhun üzerinde çok ağır ve derin izler bırakırlar. Derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşama ait anıları hatırlayabiliyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA