Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI MEKANI GÖRMEK

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Baba evi
Senelerdir doğduğum evi rüyamda görürüm O evde iyi kötü anılarım olmuştur Aynı ev ve bahçede farklı insanlar, olaylar, durumlar, etkinlikler olurken peyda oluyorumBazen odalarda, bahçede, çatıda vs kendimi buluyorum O evi severdim ama özlediğim anlamına gelmiyor hep ileriye doğru hareket eden kişiliğim var, dolayısıyla böyle rüyalar görmek beni yoruyor, acaba surekli rüyama girmesinin bir anlamı varmıdır, psişik veya psikolojik veya başka bir şey demek isteniyor mu gibi sorular geliyor.???
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biz buna "ruhunuzun bir parçası o zaman diliminde, o mekanda kalmış" diyoruz. Gerçekten de böyledir. Çözülememiş sorunlar, halledilememiş ilişkiler ve hatta sizin belleğinizle hatırlayamadığınız ama bilinçaltınıza kazınan izler aynı mekana ve zamana sürekli geri dönmemize neden olurlar. Tavsiyem; bir psikodrama çalışmasına katılmanız. Psikodrama psikologlar veya tıp doktoru uzmanlar tarafından yapılan bir temizlenme metodu. Ruhun blokajlarını çözer. Böylece nedenlerini bulabilir ve onlarla yüzleşince geriye dönüşten kurtulabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA